Jak na to...

„Za svoji více než 20 letou kariéru na jevištích, ve studiích či před kamerou jsem nasbírala spoustu zkušeností nejen profesních, ale i organizačních. Těší mě, že je zde s Vámi mohu sdílet a být Vaší průvodkyní po spletitých cestách života umělcova. Doufám, že Vám do něj vnesu více jasnosti."

 

Vítejte na mé stránce -

Jak na to...

Vítejte všichni, kteří už jste na umělecké cestě a také všichni, co se na ni teprve chystáte vykročit a potřebujete poradit nebo se zorientovat, jak to vlastně v tom našem světě chodí. Pokud studujete na umělecké škole, velice Vám to pomůže v tom, že jste u zdroje informací, ale z mé zkušenosti se Vám ani na škole nemůže dostat přípravy na tu džungli, která na Vás venku čeká...

  • Jak přežít na volné noze jako OSVČ?
  • Jak to probíhá na konkurzech?
  • Jak natočit a vydat CD či videoklip?
  • Jak založit kapelu a co to všechno obnáší?
  • Jak se pokusit najít sponzory?
  • Jak na busking?

 

 

... a další témata, která na své umělecké cestě řešíte a hodil by se Vám manuál jak na to? Pak jste tady správně!

Připravuji pro Vás manuály ke stažení na tato témata a mnohá další. Můžete se na ně postupně těšit anebo mi také můžete napsat, jaké téma by Vás zajímalo?

Zkušenost je sice nepřenosná a stejně si tím vším budete muset projít sami, takže Vám určitě neodepřu to Vaše dobrodružství, když Vám poskytnu malý tahák, své zkušenosti a postupy, které Vám alespoň pomůžou udat směr. Sama bych kdysi velice ocenila, kdyby byl někde k dispozici ucelený, ale jednoduchý návod, jak na všechna má dobrodružství. 

Foto Iveta Kulhavá