Lekce a kurzy

„Cesta ke zpívání a k Vašemu hlasu vede skrze srdce, tělo, mysl a radost! Začněte je se mnou objevovat a pro začátek si stáhněte zdarma eBook „Než začneme zpívat...".

 

Chcete se mnou začít zpívat? 

📜Stáhnetě si eBook zdarma „Než začneme zpívat...”. Dozvíte se více o hlase, těle a mysli. Získáte základní informace o zpívání, trémě či mojí výuce. Také si stanovíte svůj záměr, než se mnou začnete zpívat individuálně či pomocí kurzu.

📀 Objednejte si eBook s kurzem zpěvu „Zpíváme s Adélou”, který pro Vás dokončím v září. Bude plný podrobnějších informací a pěveckých cvičení. K tomu dostanete mp3 nahrávky cvičení, abyste mohli sami kdekoliv trénovat. To vše Vám vysvětlím v instruktážních videích a těšit se můžete i na další bonusová videa k tomuto eBookovému kurzu.

🎥Pořiďte si jeden z mých videokurzů, které pro Vás spustím v září. 

 

Lekce zpěvu:

 • Individuální lekce (60 min) - 790 Kč
  Osobní či online lekce pro dospělé nebo děti.
 • Výhodný balíček 10 lekcí s Adélou - 7 000 Kč
  Myslíte to se zpíváním vážně? Kupte si 10 lekcí a ušetřete celých 900 Kč! Vydejte se se mnou po dobu 10 lekcí na Vaši pěveckou cestu, budeme pracovat komplexně, dlouhodobě a uvidíte jasné výsledky.
 • Hlasová terapie či komplexnější a delší lekce zpěvu - 990 Kč
  Víte, že Váš hlas, pokud ho správně používáte, má léčivé účinky na tělo a mysl? Chcete se naučit správně dýchat, pracovat s hlasem a neunavovat ho? Chcete rozpustit Vaše každodenní stresy? Zpěv do čaker je úžasný nástroj v této uspěchané době. Řešíte jakýkoliv problém s Vaším hlasem, nejen při zpěvu, ale i při mluvení? Nebo jen chcete svoji běžnou lekci obohatit o komplexnější práci s Vaším tělem, zpívání do čaker, meditací se mnou? Je tady pro Vás lekce na míru!
 • Výhodný balíček 10 lekcí či terapií - 9 000 Kč
  Chcete dlouhodobě a komplexně pracovat na sobě, na lehkosti a radosti ve Vašem životě? Propojit ji se zpěvem či čakrovou terapií? Prozpívejte si se mnou jednotlivé čakry a přivítejte ve svém životě jejich kvality. Hojnost, vášeň, síla, láska, autentičnost, naslouchání své intuice, propojení se svojí duší. Lze pojmout i jako soukromý ženský kruh pro Ty, které pracují raději individuálně.
 • Analýza Vašeho zpěvu z nahrávky - 300 Kč
  Chcete cvičit sami? Nebo se chcete dozvědět, jak na tom jste dříve, než se rozhodnete investovat do lekcí zpěvu? Pošlete mi e-mail s videonahrávkou a dostanete ode mě rozbor a doporučení, na čem byste měli pracovat, včetně 3 technických cvičení na míru pro Vás. Cílem není hodnotit Vaše nadání či nedostatky, ale pomoci Vám nasměrovat jakou cestou se dále ubírat a na čem je třeba zapracovat a jak.

Proč si vybrat mě?

Výuce zpěvu jsem se začala věnovat po absolutoriu. Učila jsem 3 roky na ZUŠ. Měla jsem žáky od 6 do 18 let a byla to pro mě skvělá zkušenost, která mě víc do hloubky přivedla na cestu zkoumání pedagogiky, nejen co se techniky týče, ale začala jsem cítit a hlavně na hodinách vidět, jak je důležitý celkový přesah, uvolněná a šťastná mysl a radost ze zpívání.

Na této škole jsem zjistila, že mě a spoustu žáků svazují školní osnovy, a tak jsem ze školy odešla a začala učit soukromě. Přínáší mi to více svobody, radosti a mohu se tak i žákům lépe věnovat.

 

Vzdělání a praxe

 • 2006 Absolutorium Pražská konzervatoř s pedagog. minimem a titulem DiS.
  (diplomovaný specialista v oboru populární zpěv)
 • 2006 až 2009 učitelka zpěvu na ZUŠ Music Art
 • 2009 až současnost soukromá výuka zpěvu a interpretace
 • 2020 až současnost učitelka pěveckého kroužku skupiny Myš a Maš

Moje lekce

Hodiny zpěvu se mnou nejsou jen o zpívání. Jsou také o práci s tělem a myslí, skrze které pomáhám studentům:

Objevit jejich hlasové schopnosti.
Posílit sebevědomí a nalézt jejich radost ze zpěvu a hlasu.
Zbavit se nejrůznějších bloků a trémy.

 

Lekce trvají zpravidla 60 - 75 min a jsou rozděleny do tří částí.

- V první části hodiny krátce protáhneme naše tělo a uvolníme se, zklidníme naši mysl.

- Ve druhé části následuje práce s dechem a dechovou oporou, technická cvičení, která dle individuálních potřeb pomáhají s posazováním hlasu, vyrovnáváním vokálů, hlasových rejstříků, zněním a barvou hlasu.

- Poslední část hodiny je věnovaná práci na repertoáru žáka.

Podrobnější popis lekce se dočtete v mém eBooku zdarma.

Těším se na Vás při našich lekcích.

 

S Láskou a Sluncem Vaše Adéla  🌻