Můj nový svět aneb vítejte na mých stránkách…

Vždy mě bavilo cestovat a objevovat nové světy, jejich přírodu, kulturu a tradice. Zajímala jsem se odjakživa o různé životní filozofie, které zkoumají naši mysl a také tělo.

Celý život také miluji výzvy, a tak jsem svůj barevný život dokreslovala zážitky jako třeba – ráno zpívat a hrát na ukulele před Obecním domem a večer zpívat uvnitř na VIP večírku s celou swingovou kapelou. 🙂

Největší výzva mého života

Když mi covid znemožnil vystupování a radost skrze zážitky a kontakt se živým publikem – ať už dospělým či dětským, tak jsem si řekla, že začnu objevovat další nový a hlavně jediný svět, který se teď objevovat dá! A sice – svět virtuální

Ale pro někoho kdo…

 • píše jedním prstem a rychlostí jedno písmeno za 7 vteřin…
 • tak moc přemýšlí už jen nad psaním zpráv, že je schopný i tu nejkratší, ve znění „Ahoj, jak se máš“ psát hodinu, protože si není jistý, zda radši nenapsat hezký den, či krásný anebo slunečný…
 • si nepamatuje v 90 % žádné ze svých hesel…
 • měl skoro panickou ataku pokaždé, když slyšel slova jako instagram či storíčko…

Tak pro někoho takového, čili pro mě, je to snad výzva ještě větší, než zdolat Mount Everest! 🙂

A tak jsem do toho šla naplno!

Přihlásila jsem se do online kurzu a k mému úžasu již po pár měsících vzdělávání (a k tomu několika prodělaných nervových záchvatech :-D) se v tomto světě opravdu pomalu začínám orientovat a dokonce objevovat jeho krásy. V tomto nesmírně zajímavém a vzdáleném vesmíru začínám tvořit a mám z toho velkou RADOST!

O radosti to totiž všechno je…

Zvláště v těžkých chvílích, jako je pro mnohé z nás tato, nesmíme zapomínat na radosti, každodenní radosti, které je třeba si stále hledat a věřte mi, že je jich na světě spousta. Více o radosti a úsměvu jsem napsala v mém článku Úsměv je lék!

A tak z hloubi srdce doufám, že se Vám budou mé stránky líbit a budete si sem chodit nejen pro radostinspiraci, ale třeba si se mnou začnete i Zpívat pro Radost.

Zvesela tvořím své stránky a píšu blog

Pocítila jsem, že je na čase začít vyprávět své příběhy, podělit se o své myšlenky a předávat Vám mé bohaté životní i profesní zkušenosti. Anebo Vám jen vyprávět svá dobrodružství, kterých jsem zažila nespočet. Pár si jich už můžete přečít v Mém příběhu.

A tak jsem otevřela svůj zánovní notebook a tím svým jedním prstem začala házet myšlenky do wordu. Nemohla jsem se vůbec zastavit! Můj kreativní půst zřejmě vyústil v jeden velký virtuální výbuch myšlenek a nápadů.

Takže, vítejte v mém novém online světě a těšte se na to, co pro Vás všechny, malé i velké, zpívající začátečníky či pokročilé, chystám.

 • eBook Než začneme zpívat 🎙 eBook s těmi nejdůležitějšími informacemi o zpívání a radosti z něj, o dechu, těle, technice, trémě a jak s ní pracovat. Kromě těchto informací si také stanovíte Váš záměr, než se se mnou pustíte do zpívání.
 • eBook Zpíváme s Adélou 🎙 eBbook nejen plný technických cvičení + mp3 nahrávky cvičení + instruktážní videa + dárek ode mne :-).
 • ONLINE LEKCE ZPĚVU 🎙Už teď si můžete zakoupit ZDE online lekci a pracovat se mnou individuálně na Vaší technice a výrazu.
 • VIDEOKURZY ZPĚVU 🎙 Postupně se můžete těšit na videokurzy pro začátečníky, pokročilé a pro děti a také jejich maminky.
 • PÍSNIČKOVÁ VIDEA PRO DĚTI 🎙 Výuková videa známých písniček v doprovodu muzikantů a jejich kvalitními karaoke nahrávkami.
 • MANUÁLY JAK NA TO 🎙 Například jak vydat CD, jak natočit klip atd.
 • ČLÁNKY NA MÉM BLOGU 🎙 O zpívání, o životě, o radosti a o mně.
 • MOJE ALBA 🎙 Pokud ještě nemáte má swingová CD či MP3 konečně si je můžete jednoduše rovnou koupit ZDE.

Doufám, že se těšíte stejně jako já, cvakám prstem jak o závod a vypadá to, že už příští týden do světa vypustím svůj eBook „Než začneme zpívat…“ . A víte co? Samou radostí Vám ho všem chci dát zdarma. Bude to ode mne dárek na přivítanou na naší společné cestě ke Zpívání pro Radost. 💛

S LÁSKOU A SLUNCEM

Vaše Adéla 🌻

Pozn.titulní Foto Jiří Štarha

Jsem zpěvačka, herečka, zakladatelka kapely Sunny Swing, manažerka, lektorka zpěvu a interpretace. Miluju život, smích, hudbu, umění, dobrodružství a SWING. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.